STRONA GŁÓWNAT3UG-PLT3UG-PL 04 (2011/11)Zaproszenie

 

Spotkajmy się! W 2011 roku stawiamy na nowych użytkowników TYPO3.

Drodzy Typiści

Z dużą radością pragniemy zaprosić Was na coroczne spotkanie polskich entuzjastów, użytkowników i współtwórców systemu TYPO3, które rozpocznie się 5 listopada 2011 o godz. 12:00. Gospodarzem tegorocznego spotkania oraz Platynowym Sponsorem jest Bank DnB Nord Polska S.A. z siedzibą przy ul. Postępu 15c w Warszawie. Sponsorem Złotym jest firma Evo.

O czym porozmawiamy?

Choć kształt i tematyka spotkania w dużej mierze będzie zależeć od Ciebie, w tym roku chcielibyśmy poświęcić szczególną uwagę nowym użytkownikom systemu TYPO3.  
Zależy nam na tym, by przeprowadzić swoistą rewizję i omówić tematy - wydawałoby się prozaiczne, jednakże nie zawsze oczywiste. Dla przykładu:

  1. TypoScript: “zwykły” optionSplit
  2. TypoScript: stdWrap - jego możliwości i rozszerzanie
  3. Development: wykorzystanie hooków i xclass do bezinwazyjnej modyfikacji funkcjonalności.
  4. Społeczność: Zostań tłumaczem - nowy system tłumaczeń TYPO3
  5. Design: Tworzenie optymalnych szablonów stron to nie tylko domena TYPO3.
  6. TypoScript: nowy element treści FLUIDTEMPLATE

Takich podstawowych, ale ważnych tematów jest znacznie więcej i jesteśmy przekonani, że w naszej społeczności jest już bardzo wiele osób, które mają wystarczającą wiedzę, żeby podzielić się nią z innymi użytkownikami i tym samym stworzyć cenny materiał dla wszystkich nieobecnych na prezentacjach, ale rozpoczynających swoją przygodę z TYPO3.

Informacje o ustalonych prezentacjach pojawią się w stopce tej strony jak i również na naszym forum.

Opowiedz się!

W tym roku chcielibyśmy namówić Was do aktywnego udziału w spotkaniu. Jak dowiodła historia poprzednich TUG’ów TYPO3, wystąpienia to nie tylko możliwość przedstawienia się szerszej publiczności, ale również szansa na uzyskanie nowych kontaktów zawodowych. Chcesz opowiedzieć o swoich dokonaniach lub zaprezentować swoją firmę? Możesz zaprezentować własne podejście do często spotykanych tematów związanych z wdrażaniem portali? Podczas rejestracji podaj temat, o którym chcesz opowiedzieć abyśmy mogli go uwzględnić w harmonogramie spotkania.

Rejestracja

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza na stronie rejestracji.

Przyłącz się

Po oficjalnym spotkaniu proponujemy udział w imprezie TYPO3 Night Crew 4.0. Podobnie jak w latach poprzednich udział również jest bezpłatny i choć nieobowiązkowy, to mocno wskazany :)

 

SPONSOR PLATYNOWY

Bank DnB NORD Polska
http://www.dnbnord.pl

 

SPONSOR ZŁOTY

EVO BUDUJEMY INTERAKTYWNE RELACJE
http://www.evo.pl

 


Sponsorzy

Quintinity Interactive
http://www.quintinity.de