STRONA GŁÓWNAO TYPO3Cechy TYPO3Personalizacja

 

Cechy TYPO3

Personalizacja

Cecha Wbud. Rozsz. Uwagi
Rejestracja użytkownika witryny   Osoby odwiedzające witrynę mogą się zarejestrować w serwisie przez w pełni konfigurowalne formularze.
Zarządzanie kontem użytkownika witryny   Zalogowani użytkownicy witryny mogą edytować swoje profile, skasować swoje konto, odzyskać utracone hasło.
Personalizacja treści i stron w zależności od użytkownika lub grupy   Każda strona, element treści może być ukryta dla wybranych użytkowników lub grup użytkowników. Można również ustalać, które elementy będą niewidoczne dla zalogowanego użytkownika. Informacja o grupie do której należy użytkownik może posłużyć również do zmiany szablonów w zależności od grupy/użytkownika.
Treść dostarczana przez użytkowników witryny   Użytkownicy witryny mogą sami dostarczać treść wysyłając newsy, dodając komentarze do stron, wypowiadając się na forum czy w księdze gości.
Zarządzanie kontem edytorów witryny   Zalogowani edytorzy witryny mogą edytować swoje profile, zmieniać hasło, dostosowywać panel edycyjny do swoich upodobań. Konfiguracji panelu administracyjnego edytora może dokonać administrator: usunąć przyciski, funkcje i rozszerzenia, których edytor nie potrzebuje lub do których nie powinien mieć dostępu.
Wewnętrzne wiadomości między edytorami witryny