STRONA GŁÓWNAAktualności

 
04 grudzień 2015

TYPO3 CMS 7 LTSCzy wiecie, że już niemal od miesiąca mamy możliwość cieszyć się nową wersją LTS najlepszego CMSa na świecie?


Po czternastu miesiącach intensywnych prac, dzięki zaangażowaniu ponad 500 osób z całego świata wreszcie możemy wykorzystywać w naszych internetowych projektach TYPO3 7.6.0 LTS. Co oznacza ten tajemniczy skrót LTS? Najogólniej rzecz ujmując to, że przez najbliższe trzy lata zespół TYPO3 będzie wspierał tę wersję systemu i nieustannie pracował nad jej bezpieczeństwem i bezawaryjnością.

Jakie zmiany są widoczne gołym okiem?

Największą widoczną zmianą jest restrukturyzacja backendu systemu oraz uczynienie go w pełni responsywnym i bardziej przyjaznym edytorom. Inne zmiany to dodanie wielu przydatnych funkcji takich jak awatary użytkowników, nowa elastyczna wyszukiwarka plików i usprawnienia przy ich przesyłaniu, a także znaczące przyspieszenie działania całego systemu. Oczywiście wiele innych zmian zostało wdrożonych przy okazji kolejnych wersji. Możecie o tym przeczytać tutaj.

Chcę tę wersję! Jak ją zdobyć?

TYPO3 CMS 7 jest dostępny do pobrania tutaj i tutaj. Zapraszamy też do eksplorowania stronki demo :)

A na deser…

Wysiłki podjęte w ostatnich latach pokazały, że TYPO3 przeżywa renesans i rozkwita mnogością nowych funkcji i interesujących detali. Jako społeczność jesteśmy z pewnością silniejsi niż kiedykolwiek! Z tej okazji powstał ten filmik.

Enjoy ;)

 


<- Back to: Aktualności